A jeśli ustawiamy pułap wynagrodzeń dla naszych graczy

Było. A jeśli ustawiamy pułap wynagrodzeń dla naszych graczy, wskazując jednocześnie na stacji taksówek Kokorin, to proces ten można przyspieszyć. Mniej lub bardziej sensowne rosyjski piłkarz opuści przy pierwszej okazji. I niekoniecznie nawet w ogóle, niekoniecznie w elitarnym klubie elity mistrzostw. Pamiętam, jak w latach dziewięćdziesiątych ozdobny graczy „Spartakus” i innych czołowych klubów, zbiory pozostawiając Bóg wie gdzie – w pewnego rodzaju „Racing” z „Compostela”. Lub nawet gdzieś w Izraelu, Bułgarii, Malezji. Ustawienie pułap wynagrodzeń rosyjskich graczy, nasze władze sportowe muszą zrobić to samo z legionistów, inaczej vnutrikomandnye rozgrywka jest nieuniknione. Szczególnie dlatego, że wiele z naszych ekspertów lubią bardzo ostrożnie oceniać zawodników zagranicznych. Przykłady z niedawnej przeszłości przypomnieć, czy nie warto? Prawdopodobnie nie powinien robić wszystko, co pamiętam. Jeśli sufit jest ograniczenie wynagrodzeń i zagranicznych graczy, a potem myśleć, co głupiec trafi do nas grać? Chyba klientów Sebastian Negoro. Co mamy – nie ma limitu, rozsądni młodzi rozchylone, a w 12 lub 14 klubów grać, nie dostać. Poziom naszego mistrzostwa wydaje się rosnąć i przechylił szalę.

A kiedy po kolejnym niepowodzeniu naszych graczy, słyszę i czytać moje najszczersze receptur zbawienne reformy, po prostu pamiętać, tym bardziej zaznajomieni z poematu szkolne czasy liniach Nikołaja Niekrasowa „Frost, czerwony nos”. Chwila leczenia nieszczęśliwy przeklęty.

Staruszka przemywa się nad nim

Woda z dziewięciu wrzecion

A w gorącej kąpieli jechałem,

Nie – to nie jest odzyskiwane!

Następnie vorozheek zwołane –

I pojone i szepnął i przetarł –

Wszystko zło! jego gwintowane i

Trzykrotnie poprzez spocony kołnierzem,

Znamię opuszczany do otworu,

Pod kurichy put grzędzie …

Wokół ujmujące jak gołębica –

Źle – i napoje i jedzenie!

Więcej poddana niedźwiedzia,

Więc zgiął kości,

Khodebshchik sergachevsky Fiodor –

Tu się stało – zasugerował.

Jeśli pamiętasz, chłop Proklos wszystkie te działania przyczyniły się trochę. Wręcz przeciwnie. Tutaj Sergei Gennadievich Pryadkin szczere inicjatywy w celu zmniejszenia nie bardziej skuteczne niż Premier League potrójnym gwintowania przez zacisk.

Reklamy